Firma

Firma P.H.U. Mario istnieje na polskim rynku od 1991r. W 2003 roku, właściciel kontynuując rodzinne tradycje w branży spożywczej, które w okresie międzywojennym rozpoczął jego dziadek prowadząc zakład masarski, wrócił do branży spożywczej otwierając w Sosnowcu piekarnię o nazwie „KIEŁEK”.

Rok 2013 to już 10 lat dynamicznego rozwoju firmy na lokanym rynku, czego efektem było otwarcie w 2006r. działu cukierniczego wraz z cukiernią artystyczną. Dział ten obecnie cieszy się ogromnym uznaniem wśród klientów, które zawdzięcza nie tylko delikatnemu i subtelnelnemu smakowi oferowanych produktów ale także niepowtarzalnym kształtom tworzonych ciast i tortów. Specjalnie dobierane naturalne składniki, które wraz z wypracowaną przez lata doświadczeń recepturą tworzą jedyne w swoim rodzaju połączenie i sprawiają , że klienci chętnie wracają aby spróbować innych wyrobów naszej firmy. Nasi cukiernicy i piekarze to prawdziwi artyści i kreatywni mistrzowie, którzy podejmą się każdego wyzwania tworząc wyszukane, niepowtarzalne i wyrafinowane kształty oraz smaki wyrobów cukierniczych i piekarniczych.

Dewizą firmy jest produkcja metodami tradycyjnymi wyrobów piekarniczo - cukierniczych jak również tworzenie słodkich artystycznych dzieł sztuki, które powstają w oparciu o sprawdzone i oryginalne receptury. Głównym założeniem firmy jest dążenie do perfekcji w tworzeniu smakowitych produktów jak i obsłudze naszych klientów. Nasz personel to wyszkolony i rzetelny zespół mający na celu ciągłe podnoszenie jakości swoich produktów oraz standardów obsługi naszych klientów.

Zakłady produkcyjne pracują zgodnie z systemem HACCP – metoda zapewnia bezpieczeństwo zdrowego żywienia.

Nasze produkty można zakupić na terenie miast: Sosnowiec, Czeladź, Katowice, Będzin,
Dąbrowa Górnicza, Wojkowice, Mysłowice, Siemianowice Śląski, Jaworzno

Najbliższe okazje